reklama
přihlášení odhlášení online inzerce mobilní verze | obsahový servis | online archivy | předplatné titulů economia | benefitklub         rss | mms | sms
Nejste-li dosud registrován, pokračujte zde
Uživatelské jméno:
Heslo:
rozšířené vyhledávání »
blogy video animace obrazem program počasí
Úvodní stránka iHNed.cz Hospodářské noviny Respekt Ekonom Marketing&Media Obchodní věstník Investice FinWeb KarieraWeb Reality Odborné měsíčníky
Domácí Zahraniční Ekonomika Finance Digi a věda Kultura Sport Komentáře Rozhovory Cestování Auto Jídlo Ankety
Speciál Korupce Politika Zdravotnictví Školství Společnost Životní prostředí Doprava Kauzy Titul snadno a rychle
Přejít do diskuse
(129 příspěvků)
Domaci.iHNed.cz  21. 11. 2008  20:48  (aktualizováno: 21. 11. 2008  21:16)

Část ODS se bouří. Nechce být ve vládě za každou cenu

Nebýt ve vládě za každou cenu a zbořit mýty okolo Lisabonské smlouvy a přijetí eura. To požadují někteří poslanci ODS.
reklama
topolanek-bem-archiv__192x128_.jpg
Tagy

topolanek-bem-archiv__192x128_.jpgRuku v ruce s předvolebním bojem mezi Mirkem Topolánkem a Pavlem Bémem se v ODS vyostřuje také spor o to, kam stranu směřovat.

Na stránkách pražské ODS, za kterou bude na nadcházejícím prosincovém kongresu strany kandidovat na předsedu pražský primátor Pavel Bém, se objevila výzva některých poslanců Občanské demokratické strany ke změně politiky ODS.

Více čtěte ZDE: Bém versus Topolánek

"Skončeme s atmosférou strachu z budoucnosti a nahraďme ji diskusí o klíčových otázkách, o kterých se zatím bojíme veřejně hovořit," stojí v úvodu výzvy. Pod textem výzvy jsou podepsáni poslanci ODS Jan Bürgermeister, Jiří Janeček, Eva Dundáčková, Petr Bratský, Zdeňka Horníková, Daniel Rovan, Boris Šťastný, Libor Ježek a Jiří Oberfalzer.

Text výzvy tvrdí, že by ODS neměla být ve vládě za každou cenu, když není schopna plnit svůj volební program. Poslancům se rovněž nezamlouvají "nedotknutelné mýty kolem Lisabonské smlouvy, českého předsednictví EU či rychlého zavedení eura."


Podívejte se na vzkaz Pavla Béma Mirku Topolánkovi

Výzva je v souladu s tím, co dosud prohlašoval Pavel Bém. Ten řekl, že odmítnutí nového dokumentu Evropské unie, Lisabonské smlouvy, je povinností všech zákonodárců ODS. Politici také tvrdí, že pod tlakem koaličních stran směřuje ODS stále doleva. Varuje rovněž před politickými dohodami s Jiřím Paroubkem.

Autor/ři: Miroslav Cvrček, foto: archiv HN - František Vlček

Domaci.iHNed.cz (přečteno 8008x)
GoogleGoogle Linkuj.czLinkuj.cz redditReddit del.icio.usdel.icio.us JaggJagg.cz Přidat.euPřidat.eu furlfurl yahooyahoo! diggdigg vybrali.sme.skvybrali.sme
Uložte si či sdílejte článek v sociální síti (po registraci zdarma)
KONTEXTOVÉ ODKAZY ETARGET
DISKUSE
Zpět na článek Přidat názor příspěvků v diskusi: 129
Inženýr Klaus pohřbívá ODS (Prof.Dr.Ing.J.Fiala,DrCs)
Bezradnost celého vedení ODS nezná mezí.Vše nasvědčuje tomu ,...
ODS před totálním rozpadem (Prof.Dr.Ing.J.Fiala,DrCs)
Bezradnost celého vedení ODS nezná mezí.Vše nasvědčuje tomu ,...
Re: Část ODS se bouří. Nechce být ve vládě za každou cenu (kenzo)
Bylo by na čase, jen ten modrý dým my nesedí. ODS již dávno není...
Von ten kapitalismus (Švejk)
by nebyl špatnej, nebyl špatnej, kdyby ho snad ale dělali jiný...
Re: Část ODS se bouří. Nechce být ve vládě za každou cenu (David)
Totéž by se dalo říct i o socialismu, feudalismu atd, atd....
zobrazit příspěvky
Autor:
E-mail:       Zveřejnit:    Zasílat reakce:
Město:
Titulek:
Text:
Vložit příspěvek
Autorská práva vykonává vydavatel. Jakékoli užití částí nebo celku, zejména rozmnožování a šíření jakýmkoli způsobem (mechanickým nebo elektronickým) i v jiném než českém jazyce bez písemného svolení vydavatele je zakázáno.
reklama
reklama
reklama
reklama
EUR 25,365 Kč 0,316 %
USD 18,715 Kč 1,140 %
GBP 28,367 Kč 0,304 %
JPY 20,644 Kč 0,707 %
AAA 13.93 Kč -0.429 %
CETV 559 Kč -2.102 %
ČEZ 902.5 Kč -0.496 %
ECM 292.6 Kč -0.137 %
ERSTE 756.1 Kč -1.805 %
KB 3933 Kč -1.429 %
NWR 205.6 Kč -1.721 %
ORCO 192.39 Kč 0.833 %
PEGAS 449.3 Kč -0.817 %
PM ČR 9675 Kč 0.166 %
O2 C.R. 445.8 Kč -1.043 %
UNIPET 152.26 Kč -0.477 %
VIG 977 Kč 1.760 %

Dusík měl oznámit, jak se zmodernizuje Prunéřov. Místo toho ve vládě končí

Jan Dusík

Ministr životního prostředí Jan Dusík opouští svůj post, protože se neshodl s premiérem...

ODS rozehrála kampaň esem, nabízí alternativní způsoby zaměstnávání

Předseda ODS Mirek Topolánek zahájil předvolební kampaň

Pro občanské demokraty je tvorba desítek tisíc pracovních míst po volbách klíčová....

 
reklama