Občanský demokrat Daniel Rovan podle zjištění HN zařizoval před dvěma lety koupi rodinné vilky za 6,8 milionu korun. Bezmála šest milionů složil v hotovosti a třebaže dům dnes obývá, do oficiálního majetkového přiznání jej neuvedl.

Nemovitost totiž papírově vlastní jeho jednasedmdesátiletý tchán z Vrchlabí. Kromě toho si exposlanec Rovan držel v Praze magistrátní byt. Po sérii článků se sám vzdal všech stranických funkcí a nechal se vyškrtnout i z kandidátky do komunálních voleb. Radnici Prahy 14, kde v uplynulém volebním období působil jako místostarosta, ovšem neopustil. Stal se vedoucím ekonomického odboru.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.