Pražská Nemocnice Na Homolce je považována za pracoviště, kde pacienty nečeká jen špičková medicína, ale také příjemné prostředí a dobré zacházení. A právě to je pro lidi při rozhodování o tom, kam se půjdou léčit, dnes klíčové.

Vyplývá to z nejnovějšího zdravotnického průzkumu sdružení HealthCare Institute mezi 30 tisíci pacienty a čtyřmi tisíci lékaři, jehož výsledky mají HN exkluzivně k dispozici.

"Je to logické. Laik nepozná úroveň medicíny, ale přístupu personálu si všimne hned," říká náměstek Nemocnice Na Homolce Michal Toběrný a dodává, že zaměstnance motivuje k vlídnému chování speciální systém odměn.

"Přístup personálu dělá dojem až z devadesáti procent," dodává Toběrný.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.