Seznam nadstandardů v českém zdravotnictví se rozrůstá. Jeho novým přírůstkem je běžná rehabilitace i lázně. Ministr zdravotnictví Leoš Heger má za to, že rehabilitaci by si mohli pacienti platit už od ledna 2013. Rehabilitační lékaři s tím podle úterního vydání Lidových novin ale rozhodně nesouhlasí.

"Dennodenně máme několik akutních pacientů, kteří se nemohou hnout. Obstřik a několik rehabilitačních sezení je nejefektivnější řešení, to není nadstandard," říká pro LN člen výboru Společnosti pro rehabilitační a fyzikální medicínu Jiří Nedělka.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.