Pronikli jsme do zákulisí náboženské sekty a pořídili jsme pro vás šokující záběry. Tak by mohla znít dryáčnická reklama na dokument z prostředí Triumfálního centra víry, jak se nazývá jedna z tuzemských odnoží evangelikálního křesťanství, jež do ČR přišla s americkými misionáři počátkem devadesátých let. Dokumentární film Ježíš je normální debutující dvacetileté režisérky Terezy Nvotové však do této kategorie nepatří, ačkoliv jeho záběry budí silné emoce. Ať už jde o zmítajícího se kazatele, dokola opakujícího tři slova, pohled na skupinu lidí, jež se vztyčenýma rukama blahořečí Bohu za doprovodu vemlouvavých písní, či o záběry z dětského shromáždění se značně dominantní vedoucí.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.