Stranu práv občanů (SPO), u jejíhož založení byl expremiér a bývalý předseda ČSSD Miloš Zeman, opustil hlavní volební manažer Petr Cibulka. Strana s ním ukončila spolupráci po třech měsících. Zemanovu nejbližšímu spolupracovníkovi Miroslavu Šloufovi se údajně v Cibulkově kampani nelíbilo několik věcí.

"Po tříměsíční práci, když jsem připravil reklamní místa po celé republice, mi Šlouf jen tak mezi dveřmi oznámil, že se mnou nechtějí spolupracovat. Asi si to chce dělat sám a já se s ním nebudu přetahovat," řekl Cibulka pro server iDNes.cz.

"Mnoho věcí v jeho kampani se mi nelíbilo, například jsem od něj dodnes nedostal návrh smlouvy s místy, kde budeme mít reklamy. Neměli jsme žádné smlouvy, není co komentovat. Zájemců převzít práci po Cibulkovi je více, naši kampaň to určitě neohrozí," dodal Šlouf.

Žádné odškodnění za vynaložené náklady prý Cibulka po straně nebude chtít. "Miloši Zemanovi i nadále přeju hodně úspěchu, ale doufám, že tímto má spolupráce se Stranou práv občanů skončila," dodal Cibulka.

Související