Budoucí ministr financí Miroslav Kalousek se nikdy netajil přátelstvím se zbrojařem Richardem Hávou. Společně vyrazili na oběd do malostranské restaurace U Kolowrata hned v pondělí po volbách. A úspěch zapíjeli už v sobotu 30. května v Michnově paláci, kde TOP 09 sledovala načítání výsledků. Tehdy se s nimi zavřel i muž, k němuž se první místopředseda TOP 09 už tak ochotně nehlásí - protřelý lobbista Michal Kuzmiak, který v minulosti pracoval třeba pro Westinghouse nebo pro Gazprom. Do volebního štábu strany přijel se šéfem Omnipolu, s nímž trávil sobotní odpoledne.

"Byl to nápad Richarda Hávy, abychom se tam zastavili a poblahopřáli Miroslavu Kalouskovi," říká Kuzmiak. Prý jen poplácali konstruktéra TOP 09 po ramenou a zas odjeli do pražského baru U zavěšenýho kafe.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.