Poprvé v novém dresu se představil bývalý fotbalista Sparty Juraj Kucka. Slovenský reprezentant nastoupil v osmifinále Italského poháru v základní sestavě FC Janov, ale vyřazení na stadionu v Miláně s favorizovaným Interem nezabránil. Obhájci trofeje zvítězili 3:2.

Inter vyhrál první poločas 2:0, oba góly vstřelil kamerunský útočník Eto'o. Chardžá sice po změně stran z pokutového kopu snížil, ale domácí Mariga už pět minut nato vedení Interu pojistil.

Poslední slovo měl v nastavení hostující Sculli, vyrovnat už Janov nestihl. Kucka, který do Janova přestoupil před týdnem, odehrál při prvním startu za italský klub celý zápas.

Vedle Interu už do pohárového čtvrtfinále postoupily Parma a Palermo, zbývající zápasy jsou na pořadu v tomto a v příštím týdnu.