Americký prezident Barack Obama ve své tradiční Zprávě ke stavu unie, kterou přednesl v noci v Kongresu, přesvědčoval své spoluobčany, že Amerika má dost sil, aby v globální ekonomické soutěži obhájila pozici světového lídra.

Kromě vnějších konkurentů ovšem musí Obamova administrativa nově počítat i s opozicí republikánů, kteří v listopadových volbách získali v Kongresu většinu ve Sněmovně reprezentantů. Důležitým doplňkem prezidentova projev tak byla i tradiční odpověď opozice na Zprávu o stavu unie , kterou za republikány přednesl kongresman Paul Ryan.

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.