Bezpečnostní agentura ABL se snaží napravit svou pošramocenou reputaci. V pátečním tisku vyšel půlstránkový inzerát, ve kterém Matěj Bárta zdůrazňuje prospěšnost a kvality své firmy. "Věřím, že důvěra spočívá v možnosti se na někoho spolehnout a cítit se u něj v bezpečí," hlásí z reklamy bratr ministra dopravy v demisi Víta Bárty.

Právě politická situace kolem kontroverzní osoby Víta Bárty může vrhat špatný stín na agenturu ABL, se kterou je úzce spojován nejen on, ale i řada politiků ze strany Věcí veřejných. Nezdá se tedy pravděpodobné, že by načasování marketingové kampaně firmy bylo náhodné, ale má nejspíš poukázat na to, že ABL nejsou jen "černí šerifové" a tajné odposlechy, ale také seriozní a prospěšná práce.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.