Rodiny čtyř zaměstnanců Explosie z Pardubic, kteří ve středu ráno pracovali v budově, kde se vyrábí nitroglycerin, stále čekají na zprávu o svých blízkých. Jejich šance na přežití je přitom nulová. Svůj smutek a nejistotu jim pomáhají zvládnout policejní psychologové.

"Byl jsem za jednou z rodin, hodně mě to zasáhlo, jejich situace je opravdu těžká," řekl provozní ředitel firmy Jiří Simandl. Pozitivní zprávou je, že poslední dva z devíti zaměstnanců, které výbuch poranil při práci v sousední budově, byli ve čtvrtek ráno propuštěni z nemocnice.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.