Odpůrci formou happeningu poukazují na prodražení a zpoždění stavby tunelu Blanka. A bojí se, že přivede do centra další auta

Nezvyklou podobu protestu zvolila skupina odpůrců stavby pražského tunelu Blanka. Na několika místech metropole totiž vyvěsili původní plakáty Metrostavu Tunel Blanka a Blíž Pražanům a rozstříháním a pomocí přesmyček z nich vytvořili zcela nové slogany Tunel lží a Blíž autům. První z nich vyvěsili dnes v noci na ohradu stavby Blanky na Letné, druhý pak na ústí Letenského tunelu u Vltavy.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.