Ministr zemědělství Ivan Fuksa (ODS) se stal popularizátorem chovu českých prasat. Na svých osobních stránkách a serveru youtube pomocí videošotu vysvětluje, proč je v Česku vepřové maso drahé a jak je to možné změnit.

Nová prezentace zatím vzbuzuje rozpaky. Není totiž jasné, komu je určena. Využívá jednoduchou animaci pomocí kreslených čuníků včetně prasete na špejli ovládaného ministrem, zároveň ale mluví "řečí čísel". Ministr Fuksa navíc líčí chov prasat jako vědu, převléká se do laboratorního pláště, ve skutečném chlévě se ale neobjeví.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.