Až budou straničtí funkcionáři chystat další volební kampaň v Olomouci, musí si dát pozor na místního řidiče dopravního podniku. Devětadvacetiletý Roman Smetana už loni na jaře pomaloval tmavými fixy reklamní plakáty stran, které se v autobusech ucházely o přízeň voličů. Nejvíce poutačů patřilo ODS.

Přestože byl minulý týden za své vandalství, přesněji poškozování cizí věci, potrestán patnáctitisícovou pokutou a rovnou stovkou hodin veřejně prospěšných prací, svého jednání nelituje. Naopak. Je pravděpodobné, že se při další kampani zachová stejně.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.