Před lety jeho tým instaloval kamery do gorilího pavilonu a od té doby mohli lidé nahlížet do soukromí Richarda, Moji a ostatních členů opičí tlupy na internetu čtyřiadvacet hodin denně. Podobných projektů, jako bylo Odhalení, sliboval šéf pražské ZOO Miroslav Bobek daleko více.

„Chtěl bych ukázat zvířata i v jejich zázemí, která teď nejsou vidět. Lidé by mohli na kamerách sledovat například narození mláďat,“ říkal koncem roku 2009 po svém nástupu do ředitelského křesla Bobek, absolvent Přírodovědecké fakulty Karlovy univerzity.

Zatím jste si přečetli 40 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.