Premiér Petr Nečas se má na co těšit. Radek John, kterého si véčkaři znovu zvolili za svého předsedu, slibuje, že pod jeho vedením budou Věci veřejné mnohem tvrdší než doposud. Přitom to byla právě jeho strana, která způsobili několik posledních vládních krizí.

Hodláte nějak změnit způsob vedení strany tak, aby si například vaši koaliční partneři nemysleli, že Věci veřejné vede Vít Bárta?
Tak zaprvé, my rozhodně se nezbavíme Víta Bárty jako vyjednavače. To by bylo, jako kdyby se TOP 09 rozhodla neposílat Miroslava Kalouska na jednání koalice, aby nebyl slyšet více než pan Schwarzenberg. Bod číslo dvě: Vít Bárta nebyl nominován do volby předsedy.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.