Po padesátiminutové jízdě od nočního charteru se před dodávkou plnou potápěčů otevírá sinajské horstvo a nabízí pohled na město Dahab, kde už dvacet let potápění vyhlášené nejen fantastickým korálovým útesem doslova na každém metru mnohakilometrového pobřeží, ale také nedalekou nejslavnější hlubokou dírou do moře hned při břehu: Blue Hole s hejny pestrobarevných ryb.

Zároveň s příjezdem taxíku z letiště přichází do potápěčského centra jeho majitel Laci. Mluví česky, maďarsky, slovensky, anglicky, německy a pomocníka na úklid klidně sprdne plynule arabsky. Vítá ospalé potápěče jako staré známé a dívá se, jak pro ně z kuchyně vynášejí omelety, palačinky, hustou polévku nebo chlebové placky s rybičkovou pomazánkou.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.