Sotva se zavřela opona za fraškou Blonďatá bestie, mají v A studiu Rubín starosti. Po kontrole hygieniků se do nich nyní opřel Ochranný svaz autorský (OSA). Svaz i poslankyně Kristýna Kočí, o níž zmíněná fraška pojednávala, ale tvrdí, že jde jen o shodu náhod.

„Chodí na nás teď jedno anonymní udání za druhým, což se v minulosti nikdy nestávalo. Samozřejmě nemůžeme dokázat že za tím stojí paní poslankyně nebo někdo z jejího okolí, ale přinejmenším to tomu nasvědčuje,“ řekl Jan Kratochvíl, hudební producent A studia Rubín.

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.