Jasný vzkaz Vítu Bártovi a jeho lidem z Věcí veřejných poslala v pondělí ODS. O dalších změnách v koaliční smlouvě už největší vládní strana nehodlá vyjednávat.  Nečas navíc prohlásil, že neustoupí VV při sestavování rozpočtu. Nejmenší koaliční strana požadovala více peněz pro "svoje" rezorty, tedy pro ministerstvo dopravy a pro ministerstvo školství.

"Považujeme za bezpředmětné dál pokračovat ve vyjednávání o dodatku. Navíc platí dosavadní koaliční smlouva. Co se týče personálních záležitostí, mnohokrát jsem řekl, že čtyři ministerská křesla pro považuji za legitimní," řekl Nečas.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.