Výkonná rada ODS zrušila oblastní i místní stranická sdružení v Praze 1, novinářům to řekl šéf strany Petr Nečas. Návrh ve čtvrtek doporučila regionální rada pražské organizace občanských demokratů.

ODS na Praze 1 byla po dlouhou dobu rozdělena na dva vyrovnané tábory. Právě proto je jako oficiální důvod uváděno, že "Praha 1 vykazovala dlouhodobě politickou nestabilitu a katastrofální volební výsledky".

Praha 1 ale také byla ukázkovým případem, jak si někdo může udělat dobrý byznys na veřejných financích. "Podobně jako Jančíkova Praha 5 patřila k problematickým oblastem pražské ODS," řekl předseda pražské ODS Boris Šťastný.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.