Policie chce Bártu stíhat kvůli údajnému uplácení tehdejších spolustraníků Škárky a poslankyně Kristýny Kočí. Škárku chtějí policisté stíhat kvůli tomu, že si údajný úplatek na rozdíl od Kočí nechal. Bárta od počátku tvrdí, že oběma peníze pouze půjčil. Tady se můžete podívat, co policisté píší o celé kauze v dosud utajovaném spisu.

O Škárkovi

"K finanční částce ve výši 170 000,- Kč uvedl, že tuto uložil do sejfu v bance, poté odjel na služební cestu do Kazachstánu, dne 5.4.2011 uložil peníze do advokátní úschovy JUDr. Vávry, přičemž rozměnil jednu bankovku v hodnotě 5000,- Kč a nakoupil si potraviny."

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.