Severovýchod Moravy zasáhly prudké deště, rozvodněné toky mohou v Moravskoslezském kraji dosáhnout na druhý stupeň povodňové aktivity. V obci Trnava proud rozvodněné říčky strhl muže, který podle svědkyň zmizel pod hladinou. Záchranářům se jej zatím nepodařilo najít.

"V tomto okamžiku probíhá pátrací akce v rojnicích, na které se podílí sbory dobrovolných hasičů v součinosti s Policií ČR. Záchranáři již prohledali 6 km úsek podél toku Trnávky, ve směru od obce Trnava k obci Slušovice. Do akce byli nasazani také policejní psovodi." řekl mluvčí HZS Zlínského kraje Ivo Mitáček.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.