Šéf ČMKOS Zavadil poskytl Právu rozhovor, v němž dává najevo své obavy z vládních reforem. Tvrdí, že vztahy odborů a vlády jsou nyní velmi vyhrocené. Hodnotí i předsedu vlády Nečase. "Pan premiér Nečas, to je zvláštní člověk. On se nevyhne žádné debatě. Musím uznat, že kdykoli mu člověk zavolá, vždy to vezme a vždycky se na schůzce domluvíme. Ale sedíme v jedné místnosti, dýcháme stejný vzduch a výsledek je nula. Ano, s Petrem Nečasem se dobře tráví čas v jedné místnosti – bez jakéhokoli výsledku," uvedl Zavadil.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.