Detektivové Útvaru odhalování organizovaného zločinu  (UOOZ) obvinili jedenáctičlennou organizovanou skupinu osob, která v malé továrničce na Zlínsku vyráběla padělky látek s anabolickým nebo hormonálním účinkem a dále je prodávala.

Mezi obviněnými jsou bývalí sportovci- kulturisté, trenéři fitness a organizátoři závodů. Osm z nich je z Česka, tři ze Slovenska.

Za výrobu a jiné nakládání s látkami s hormonálním účinkem, porušení práv k ochranné známce a jiným označením, neoprávněné podnikání a nedovolenou výrobu a jiné nakládání s omamnými a psychotropními látkami a jedy hrozí pachatelům vězení od pěti do dvanácti let.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.