Úředníci z Dejvického náměstí věnovali čtvrteční misi svého ministra do Vojenského újezdu Brdy mimořádnou pozornost. Jejich kolona vyjela k prvorepublikovému bunkru Jordán uprostřed divočiny.

Právě toto místo s perfektním rozhledem, kde československá armáda testovala pohraniční opevnění, vybral Vondrův štáb jako ideální prostor pro kladení otázek.

Mnohem menší očekávání mají starostové patnácti obcí, se kterými se ministr sejde v Jincích. „Od čtvrteční schůzky neočekávám nic. Snad jen, že nám tam vysvětlí, proč vůbec chtějí Brdy otevřít,“ říká starosta Obecnice Josef Karas.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.