Do sporu s ministerstvem vnitra se dostala realitní společnost CZECH POINT 101, když si státní instituce nechala zaregistrovat podobně znějící název.

„Naším cílem je zrušení ochranné známky ministerstva vnitra,“ prohlásil jednatel firmy CZECH POINT 101 Pavel Pařízek. Žalobu mířenou proti ministerstvu vnitra firma podala na Městský soud v Praze na jaře 2011. Používání názvu Czech POINT (Český podací, ověřovací informační národní terminál) je prý „v přímé kolizi“ s jejich právy.

„Mnoho lidí nám telefonuje, nebo nás navštěvuje v našich kancelářích a požadují po nás služby Czech POINTu,“ stěžuje si realitní firma.

Ministerstvo vnitra kontruje s tím, že „používá ochrannou známku Czech POINT zcela v souladu s jejím zaregistrováním.“

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.