Informaci serveru Novinky.cz potvrdil šéf středočeských kriminalistů Michal Mazánek. Jeden ze zavražděných, osmačtyřicetiletý muž, byl nalezen na ulici. Další dva objevila policie později v rodinném domě.

Oběti pocházely z jedné rodiny. Policisté večer v obci nejdříve našli pobodaného muže, který svým zraněním podlehl. V nedalekém domě pak objevili další dvě těla - muže a ženy. Vrahovi hrozí mu až 20 let vězení nebo výjimečný trest, řekla mluvčí středočeské policie Soňa Budská.

Policisté byli ve středu po 19:00 přivoláni do Smrkové ulice, kde byl nalezen mrtvý muž. Ohledali nejen místo činu, ale i jeho blízké okolí a v jednom z domů našli další dvě mrtvá těla, rovněž s bodnými ranami. "Vše nasvědčovalo tomu, že se jedná o násilnou smrt, proto byla nařízena soudní pitva," uvedla mluvčí policejního oddělení Praha - venkov Štěpánka Zatloukalová.

Vyšetřování případu si převzala středočeská policie. "Po ohledání všech tří těl soudním lékařem mohu potvrdit, že všichni zemřeli násilnou smrtí. Žili v příbuzenském poměru," doplnila Budská.

Podle ní zemřeli osmačtyřicetiletý a sedmatřicetiletý muž a čtyřiadvacetiletá žena.Osmačtyřicetiletý muž údajně při návratu domů vyrušil vraha dalších dvou lidí v jejich rodinném domě.

"Motiv vraždy neznáme," informovala Budská. Policisté při pátrání na ulici objevili nůž, který by mohl být vražednou zbraní. "To nám ale určí až expertiza," doplnila Budská.

Související