Po prvním dílu našeho přehledu deseti projektů nových fotbalových stadionů, přinášíme i druhou pětici. Tentokrát jsme se zaměřili především na kluby, které působí v nižších soutěžích. Podruhé se tak můžete pokochat smělými plány ambiciózních klubů, které hodlají svůj fotbalový domov vylepšit.

Chomutov – Letní stadion Chomutov

Stánek anglického stylu se už od letoška staví v kulturně-sportovním centru v Chomutově. V areálu, který letos v dubnu nabídl otevření nové hokejové areny, probíhá v plném proudu také stavba fotbalového stadionu pro 5 tisíc diváků. Spolu se sousedícím atletickým stadionem vyjde nový stadion na 260 milionů korun, většinu peněz město dostane zpět z dotací Evropské unie.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.