Budu hodný, možná zlý. Ale určitě budu ješitný a budu hodně hýřit penězi. To jsou slova jednoho z kandidátů na post generálního ředitele České televize. Student jaderné fyziky ČVUT v Praze Tomáš Kouřim však rozhodně patří k outsiderům. A spíš možná k recesistům. Ovšem ambiciózním.

V minulosti totiž ukázal, že má rád výzvy a s oblibou se pere o tituly a funkce.

Je držitelem českého rekordu v počtu ústy rozepnutých podprsenek v limitu jedné minuty (dokázal jich rozepnout 15) a letos třeba kandidoval na Krále majálesu, tedy vládce vysokoškoláků. Výše zmíněná slova pocházejí z jeho kandidátského videoklipu, kterým chtěl studentské voliče zaujmout.

Obě tyto soutěžní zkušenosti přitom Kouřim uvedl ve své přihlášce do konkurzu na ředitele ČT. Zapsal je do kolonky "Další kvalifikace".

Zatím jste si přečetli 40 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.