Základní škola Kostelní v Chebu se pomalu přestává spoléhat na oficiální učebnice. Místo toho kantoři ve volném čase sepisují vlastní.

"Nyní jsme dokončili kompletní sadu knížek pro šestý ročník. Sestavili jsme si i vlastní čítanku,“ popisuje ředitelka školy Miloslava Hartmannová.

Její učitelé vytvořili i další učebnice pro vybrané předměty v ostatních ročnících, například pro matematiku, přírodopis, dějepis, chemii, fyziku, vlastivědu nebo prvouku. "Časem chceme mít vlastní učebnice pro celou školu,“ plánuje Hartmannová.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.