Sněmovna v pátek dokončila doposud nejdůležitější schůzi současné koalice, při které poslanci prohlasovali klíčové reformy.

Poslanci v pátek schválili důchodovou reformu i sociální reformu. Občany tak čeká možnost spořit si v soukromých penzijních fondech.

PŘEHLED ZMĚN ZDE

Sociální dávky se budou nově vyplácet výhradně na úřadech práce. Lidé je budou čerpat rovněž prostřednictvím sociální karty. Karta bude identifikátor, výslovně dobrovolné bude její využití jako platebního nástroje. Možnost dostávat dávky na účet nebo složenkou tedy zůstane. Výjimku budou moci tvořit lidé, kteří by zneužívali dávky v hmotné nouzi.

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.