Ve středu měl v rámci on-line rozhovorů s kandidáty na šéfa České televize odpovídat Radomír Šimek. Na poslední chvíli však rozhovor zrušil.

"Omlouvám se, ale na základě průběhu posledních dnů jsem přehodnotil svoje rozhodnutí a pro uvedený on-line rozhovor nebudu k dispozici. Důvodem jsou nesčetné telefonáty, maily a jiné způsoby kontaktování ze strany médií, všechny s cílem získat co nejvíce informací o mých představách s dalším vývojem České televize. Tyto jsem popsal ve svém projektu, který je volně přístupný na internetových stránkách Rady ČT a v současné době, to znamená až do jeho obhajoby před Radou ČT 21.9.2011 není podle mého názoru smysluplné, moje záměry diskutovat na veřejnosti," udůvodnil Šimek své rozhodnutí.

"Jinými slovy: Rada ČT - jako zástupce divácké veřejnosti - je tím grémiem, před kterým chci a mohu svůj projekt obhajovat a vysvětlovat (což i vyplývá ze Zákona o ČT), veškeré před výše uvedeným termínem podávané a diskutované informace by předbíhaly událostem, což by mohlo být kontraproduktivní," uvedl také.

Zatím jste si přečetli 40 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.