Dřevěné lamelové křeslo, které zároveň umí být i lehátkem a jeho opěrky se vytvarují přesně podle vašich potřeb.

Trojice mladých českých vědců z pražské České zemědělské univerzity (ČZU) našla způsob, jak křeslo z lamel polohovat a nyní s ním hodlá prorazit na trh.

„Nyní se všechna lamelová křesla vyrábějí pouze jako jednopolohová. Jsou to tedy buď křesla, nebo lehátka. My jsme vyvinuli speciální tříkloubový systém s jedním hlavním a dvěma doplňujícími klouby, což umožňuje přizpůsobit si křeslo podle představ,“ vysvětluje Böhm. Vývojáři zapojili také nůžkový mechanismus konstrukce, který je známý například z konstrukce štaflí.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.