Generální ředitel České televize Petr Dvořák oznámil první tři změny ve svém nejužším týmu.

Chce spolupracovat s Milanem Fridrichem, který namísto nových médií převezme garanci nad všemi programy ČT, s Milanem Cimirotem coby finančním ředitelem a také se Zdeňkem Šámalem, který se po čtyřech letech vrací do křesla ředitele zpravodajství.

Dvořák zároveň chystá obsadit i další posty. A podle všeho promýšlí nabídku i pro jednoho ze svých soupeřů z volby šéfa ČT. Osloví režiséra a producenta Fera Feniče. "Chci se s ním v nejbližších týdnech potkat a zkusit najít takové řešení, které bude schůdné pro mě a zajímavé pro něj," řekl Dvořák v rozhovoru pro server IHNED.cz.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.