Odvolaný předseda České strany národně socialistické (ČSNS 2005) Karel Janko podal několik trestních oznámení na lidi spolupracující s exšéfem sociální demokracie Jiřím Paroubkem.

Podle něj se jeho bývalí spolustraníci dopustili pomluvy a trestného činu nakládání s nelegálně pořízenou audionahrávkou, když informovali o tajné nahrávce dokládající údajnou snahu o Jankovo uplacení.

"Týká se to zejména pana Vrtíšky, který mě sám vyhledal a nabízel mi peníze, stejně jako pánů Andrese a Votavy," uvedl Janko ve svém prohlášení. V pozadí snahy o jeho diskreditaci vidí právě Paroubka.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.