Slovo "národní" v názvu nové politické strany Jiřího Paroubka dostává konkrétnější obrysy. Jednou z priorit, kterou partaj Národní socialisté - levice 21. století bude prosazovat, je imigrační politika zaměřená na slovanské národy.

V nástinu programu, který je už k nalezení na webu, se totiž píše: "Podpora cílené imigrace z jihovýchodní a východní Evropy (ze slovanských zemí)."

Podle Jiřího Paroubka to nijak nesouvisí s rasismem nebo xenofobií, ale se zkušenostmi západní Evropy. "Je zřejmé, že projekt multikulturní Evropy nijak zvlášť neuspěl. Ukazují to zkušenosti Německa, Británie, Francie či Holandska. Česká republika se z těchto chyb musí poučit," prohlásil bývalý předseda ČSSD v rozhovoru pro HN.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.