Se spisovatelem Zdeňkem Zapletalem připravuje film Půlnoční běžci, zachycující současné poměry na osudech tří postav. Hlavní role ztvární Boleslav Polívka, Jiří Schmitzer a Jiří Bartoška.

S historikem Pavlem Kosatíkem chystá sedm hraných filmů o česko-slovenských dějinách. Mezi tématy jsou Mnichov, Moskva 1968 nebo proces se skupinou The Plastic People of the Universe.

Nyní je však v kinech jeho snímek Rodina je základ státu. Tak výrazný film ze současnosti česká kinematografie už dlouho neměla. Žádné pábitelství, humorné taškařice nebo české shazování, ale nemilosrdný náraz reality bezmoci pohrávající si hned s několika žánry najednou.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.