Je půl hodiny před půlnocí, když předseda poslaneckého klubu Věcí veřejných Vít Bárta vchází do kuloárů před jednacím sálem sněmovny s papírovou taškou, která obsahuje dvě lahve červeného vína a otvírák.

“Prosím tě podrž mi to tady a pak se stav za námi na skleničku,” prosí Vít Bárta místopředsedu ODS Pavla Drobila. “To jsem to dopracoval, teď jsem tvoje podržtaška” glosuje to Drobil.

Sněmovna je tou dobou už dvanáct hodin paralyzovaná obstrukcemi levice, která chce stůj co stůj zdržet přijetí reforem. A sociálním demokratům a komunistům se daří, poslanci jednají non-stop od úterní druhé hodiny odpoledne. A stále se ještě nedostali přes první bod. 

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.