Na program jednání sněmovny se ve středu opět dostává daňová reforma ministra financí Miroslava Kalouska (TOP 09). Tedy Jedno inkasní místo, zdanění hazardu, zrušení zdanění superhrubé mzdy, úpravy daňových sazeb a také rušení zvýhodnění zaměstnaneckých benefitů.

Původně měla reforma platit od roku 2013, ale kvůli provázanosti s novým občanským zákoníkem se její účinnost o rok posouvá.

Koalice se kromě odkladu dohodla i na tom, že nepřijme návrhy Věcí veřejných. Zejména se jedná o zvýšení sazby daně pro zaměstnance a živnostníky a zvýšení daně pro firmy.

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.