Díky klopotnému vysvětlování ministra průmyslu Martina Kocourka víme, že peníze byly jeho – alespoň to tvrdí – a že je chtěl kvůli rozvodu ukrýt před svou manželkou. Kocourek ale stále věrohodně nevysvětlil, kde se peníze vzaly a proč se rozhodl svěřit je právě společnosti Key Investments.

Hned po svém vystoupení se ministr rozhodl znovu mlčet. Nezvedá telefony a nereaguje ani na SMS zprávy s žádostmi o rozhovor a vysvětlení.

HN se rozhodly pátrat po původu milionů samy. A narazily na některá bílá místa, kvůli kterým je celkový přehled o jeho financích neúplný. Nelze tak s jistotou říct, zda ministr mluvil pravdu.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.