Čeští komunisté sice zestárli, ale prý také zmoudřeli. A to je podle šéfa komunistických poslanců Pavla Kováčika jeden z důvodů, proč se i dvaadvacet let po Sametové revoluci stále těší podpoře veřejnosti a jejich zástupci bez potíží zasedají v parlamentu. 

"Stáří, to není jenom pošetilost, stáří, to je také moudrost. Znovu jsme se sblížili s občany," liboval si Pavel Kováčik v pondělím rozhovoru pro Rádio Česko.

Zdůraznil přitom, že mezi komunisty už ale nejsou jen starší ročníky narození. "Kupodivu se k nám hlásí i mladí lidé, vysokoškolští studenti a mnohé jiné kategorie občanů, kteří nás třeba ještě před dvěma lety odmítali," dodal Kováčik.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.