Hrdlička tvrdí, že je spokojený s koalicí ODS a TOP 09, která vznikla na pražském magistrátu. Nezastírá, že má stále přátelské vztahy s kontroverzním podnikatelem Romanem Janouškem.

HN: Proč jsou v pražské ODS tak hluboké spory?

Problém byl hned od začátku. My jsme se už minulý a předminulý rok nechali natlačit do příběhu hledání nových tváří. Dneska je jasné, že nová tvář neznamená, že je někdo čestný, pracovitý a slušný člověk. Znamená to jediné, že o něm nikdo nic neví. Víte, já měl hrozně chytrého dědu a ten mi říkal, že někdy se proti tomu nedá bojovat a bohužel je jediná šance a ta se jmenuje důkaz průšvihem.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.