Detektivové z Úřadu pro odhalování organizovaného zločinu (ÚOOZ) vrátili pražským strážníkům služební auta, která jim zabrala v souvislosti se zatčením jejich bývalého šéfa Vladimíra Kotrouše.

Dokumenty z kanceláří ale dosud mají u sebe. Serveru IHNED.cz to potvrdil bývalý Kotroušův náměstek Ludvík Klema, který je řízením Městské policie v Praze dočasně pověřen.

"Když byla policie v budově a zabavovala věci z některých kanceláří, na místě jsem nebyl. Týkalo se to určitých prostor v Korunní ulici a některých vozidel. Auta nám po prozkoumání nechali k užívaní, ale ostatní věci ještě mají u sebe," řekl Klema. 

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.