Semifinále Ligového poháru se bude hrát v Anglii bez Chelsea i Arsenalu. Oba týmy, v jejichž sestavách chyběli Petr Čech i Tomáš Rosický, skončily ve čtvrtfinále.

Fotbalisté Chelsea bez odpočívajícího gólmana Petra Čecha prohráli s Liverpoolem 0:2. Čechův náhradník Ross Turnbull sice chytil v prvním poločase Carrollovi penaltu, jenže ani to Chelsea nepomohlo. Po změně stran zařídili Liverpoolu postup svými góly Maxi Rodríguez a Kelly.

Čech po dohodě s trenérem Villasem-Boasem nenastoupil a šetřil se kvůli náročnému programu Chelsea. "Domluvili jsme se takhle už dřív. V sobotu v Newcastlu bych se měl vrátit do branky," uvedl na svém webu.

Chelsea - Liverpool 0-2 All Goals

Do semifinále postoupil druholigový Cardiff po výhře 2:0 nad Blackburnem. Účast ve finále minulého ročníku nezopakuje Arsenal, vyřadil ho Manchester City, když postupový gól vstřelil šest minut před koncem Sergio Agüero.

Manchester City Vs Arsenal 1-0 All Highlights And Goals 29-11-2011

Posledního semifinalistu určí zápas Manchester United – Crystal Palace až dnes.