Irsko letos slaví rok řemesla a po sérii výstav zaměřených na různé obory uzavírá královskou disciplínou, šperkařstvím. Pro právě probíhající výstavu v nově otevřeném terminálu dublinského letiště bylo vybráno 16 nejlepších šperkařů z celé země. Jedním z nich je i český architekt Filip Vaňas.

Výstava „Celebrating Ireland's Jewellery Makers“ prezentuje to nejlepší z irské šperkařské tvorby a je pořádána Crafts Council of Ireland – organizací pro podporu řemeslné výroby, která má okolo 2300 členů. Výběr z výstavy pak bude k vidění v únoru 2012 na mezinárodním veletrhu šperku Inhorgenta v Mnichově, chybět nebude ani Filip Vaňas.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.