Hospodářské noviny věnují celé své pondělní vydání prezidentovi Václavu Havlovi.

Čtenáři v něm najdou unikátní fotografie Havlových dvorních fotografů Tomkiho Němce a Bohdana Holomíčka. Také osobní vzpomínky celé řady českých i zahraničních osobností. Například Miloš Zeman, Zdeněk Tůma nebo Timothy Garton Ash.

Komentátor Hospodářských novin Jindřich Šídlo v jednom z hlavních textů vysvětluje, proč a čím byl Václav Havel důležitý nejen pro Česko, ale i pro svět.

Jméno Václava Havla je s Hospodářskými novinami úzce spojeno, mimo jiné i proto, že v říjnu roku 2007 se bývalý prezident stal na jeden den jejich šéfredaktorem. V pondělí vám připomeneme, jak tento velmi mimořádný den v redakci Hospodářek vlastně vypadal.

 

A pondělní HN přinesou také poslední velký rozhovor s V. H. Proběhl letos v březnu a mezi otázkami byla i ta, kdo by měl být podle Václava Havla příštím prezidentem.

Videoukázka z posledního rozhovoru s Václavem Havlem
20110713-havel1.mp4.jpgPokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.