Rakev s ostatky Václava Havla dorazila po půl jedenácté do Vladislavského sálu Pražského hradu, kde se sešli nejvyšší představitelé státu a státních organizací.

"Sešli jsme se v místech, kde byl před 22 lety Václav Havel inaugurován prezidentem. Není vhodnější místo, kde bychom se s ním mohli rozloučit. Připomínáme si odkaz posledního a prvního českého prezidenta, jehož jméno je a navždy zůstane spojeno se sametovou revolucí, " uvedl před vdovou Dagmar Havlovou, nejbližší rodinou a ostatními ústavními činiteli prezident Václav Klaus.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.