Počet lidí, kteří podepsali Výzvu za pojmenování letiště Praha jménem Václava Havla přesáhl 26. prosince ráno 50 tisíc občanů. Tím však množství sympatizantů, kteří se k myšlence po úmrtí exprezidenta připojili, nekončí.

"Každou minutu se k ní na internetových stránkách www.letistevaclavahavla.cz, nebo jejich anglické verzi www.vaclavhavelairport.com, přidávají další občané všech věkových a sociálních kategorií," tvrdí za iniciátory režisér a jeden ze signatářů Fero Fenič.

Jsou mezi nimi podpisy nejen obyvatel České republiky, ale i Češi a potomci Čechů žijící v Austrálii, USA, Kanadě, Anglii, Švédsku, Německu, Švýcarsku či Švédsku.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.