Ředitel divize rozvoje Pražské vodohospodářské společnosti (PVS) Petr Krupička byl převeden na nižší pozici, kde nebude mít vliv na vydávání stanovisek ke stavebnímu povolení.

Krupička je totiž údajně jedním ze dvou mužů, které protikorupční policie ve čtvrtek obvinila v kauze přijetí úplatku 1,6 milionu korun. Úplatek se měl týkat zajištění souhlasného stanoviska PVS ke stavebnímu povolení.

Mluvčí společnosti Jana Almerová potvrdila, že změna souvisí s kauzou přijetí úplatku.

"Stále se domníváme, že se jedná o selhání jednotlivce, a ne systému. Nepředpokládáme, že by se to týkalo i dalších lidí," konstatovala Almerová.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.