Zhruba desítka cestujících na lince slovenského dopravce Unitranz - Tech z Frýdku-Místku na Turzovku zažila v pondělí odpoledne nečekané překvapení. Jen krátce po vyjetí z Frýdku-Místku je totiž řidič autobusu vysadil nečekaně na silnici - a to proto, že dopravce potřeboval autobus pro "důležitější" cestující. V opačném směru totiž stál porouchaný autobus stejné firmy, který vezl zaměstnance do Vítkovických železáren.

"Přiběhl řidič autobusu v protisměru, že mu odešla spojka a že veze lidi do oceláren. Tak nám řekli, že si musíme vystoupit," říká Petra Chrástová, která uvedenou linkou jela.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.